reklamı kapat

POPÜLER

Colin Furze Star Wars: The Last Jedi TIE Silencer

Çılgın YouTuber Colin Furze, Star Wars: The Last Jedi’deki TIE Silencer’ı inşa etti [Video]

YouTube‘un son dönemde gördüğü en çılgın yaratıcılarından Colin Furze, bu sefer Star Wars: The Last Jedi’deki TIE Silencer’ın gerçek boyutlu versiyonunu üretti.

Daha önce Rogue One: A Star Wars Story için gerçek boyutlu Star Wars AT-ACT’yi üreten Colin Furze, bu sefer yine Ebay ile ortaklık kurdu ve karşımıza TIE Silencer’ı çıkarttı. Star Wars: The Last Jedi filminde Kylo Ren tarafından kullanılan uzay aracı TIE Silencer, Furze‘un elinde gerçeğe dönüştü. Uzay aracını ekip arkadaşlarıyla beraber oluşturan Furze, aracı sadece Ebay’den satın aldığı parçalarla oluşturdu. Metal işciliği ve ince detaylarıyla dikkatleri üzerine çeken araç; 14 metre uzunluğa, 7 metre genişliğe ve 4,5 metre yüksekliğe sahip. Yapımının tam 6 hafta sürdüğü belirtilen uzay aracı, ortaya çıkan son haliyle gerçekten çok güzel görünüyor.

Colin Furze ve dev TIE Silencer

Uzay aracını üretmek için model kullanan ve oradan ölçümleri büyüten çılgın YouTuber, şimdiye kadar yaptığı en büyük çalışmanın altında kalkmayı bilmiş görünüyor. Şimdiye kadar çok ama çok ilginç projelerle karşımıza çıkan Furze, her videosuyla takipçilerini şaşırtmayı başarıyor. Lafı fazla uzatmadan sizleri Star Wars: The Last Jedi‘deki TIE Silencer’ın üretimi ile baş başa bırakıyoruz.

Video