reklamı kapat

POPÜLER

grand tour

The Grand Tour’un 2. sezonundan gelen yeni görüntüler çılgınlığa yeni bir boyut getiriyor [İzle]

Amazon Prime’da yeni sezonda da meraklılarıyla buluşmaya devam eden The Grand Tour, ortalığı karışmaya devam edeceğinin mesajını veriyor.

İkinci sezonuyla birlikte izleyicilerin karşısına çıkan The Grand Tour‘un çılgın üçlüsü James May, Jeremy Clarkson ve Richard Hammond ortalığı yine karıştırmışa benziyor. Geçtiğimiz sezonda hiper otomobillerin ötesine de geçerek yer yer karşımıza çıkan ekip işin doğrusunu söylemek gerekirse ikinci sezon pek de uğurlu başlamamıştı. Hammond’ın, Rimac Concept One ile geçirdiği büyük kazanın ardından bir süre aksayan yeni sezon, tüm bunlara rağmen enerjisinden hiçbir şey kaybetmeden meraklılarıyla buluşuyor. Geçtiğimiz günlerde, yaşanan kaza öncesinde gerçekleştirilen Rimac Concept One ve Lamborghini Aventador‘lu drag yarışını paylaşan ekip, bizleri bu sezon nelerin beklediğini gösteren yeni bir video ile karşımızda.

Egzotik canavarlar yine sahnede

Bugatti Chiron ve Mercedes AMG GT-R gibi canavarların artık sıradan gelmeye başladığı seriden gelen yeni videoda uçak ve planör tarzı araçları görüyor olmak doğrusunu söylemek gerekirse artık şaşırtıcı gelmiyor. Ekranlarda görmeyi özlediğimiz Subaru Impreza ve yeni Ford GT’nin de yer yer kadraja girdiği videoda çölün kurallarını kendisine göre düzenleyen bir akrebi de görmek heyecanımızı ikiye katlıyor. İkinci bölümüyle 15 Aralık Cuma günü izleyicilerin karşısına çıkacak program daha çok olaylara sahne olacak gibi.

Video