reklamı kapat

POPÜLER

The Grand Tour

The Grand Tour ikinci sezondan ilk fragman geldi [Video]

Dünyanın en popüler otomobil şovlarından Top Gear’ın efsane üçlüsü tarafından hazırlanan The Grand Tour‘un ikinci sezon yayın tarihi belli oldu. Aynı zamanda yeni sezondan ilk fragman da geldi.

Lenovo

“Jeremy Clarkson, Richard Hammond ve James May” tarafından Top Gear macerası kötü şekilde bitince gündeme gelen ve ilk sezonu oldukça beğenilen The Grand Tour, ikinci sezonuyla 8 Aralık tarihinde ekranlara gelecek. Bildiğiniz gibi Amazon’un desteğiyle hazırlanan Amazon Prime bünyesinde yayınlanan şov, ilk sezonda oldukça renkli bölümlere sahne oldu. Oluşturdukları portatif stüdyo ile dünyanın farklı yerlerine giden ekip, özellikle sosyal etkileşim konusunda büyük bir başarı elde etti. İlk sezonuyla Amazon CEO’su Jeff Bezos‘a göre Amazon Prime içindeki izleme rekorunu da kıran şov, “8.8” IMBD puanıyla da rüşdünü ispatladı.

The Grand Tour ikinci sezonda bizleri beler bekliyor?

Şovun ikinci sezonu yine Jeremy Clarkson, Richard Hammond ve James May tarafından sunulacak. Çekimler sırasında büyük bir kaza geçiren Hammond’un ekip dışında kalmayacak olması sevindirirken, yeni maceralar kapıda görünüyor. Aşağıda izleyebileceğiniz fragman yeni sezonun nefes kesici özetini veriyor ve süper otomobillerin denendiği görülüyor. Amazon’un tam 250 milyon euro bütçe ayırdığı Grand Tour, otomobil tutkunlarının kaçırmaması gereken televizyon şovları arasında yer alıyor.

Video