reklamı kapat

POPÜLER

Uzay aşkını modaya taşıyan NASA koleksiyonu [Video]

24 Mayıs 2017

Ünlü moda şirketi Coach dikkatimizi en son Apple Watch için tasarladığı özel kayışlarla çekmişti. Şimdi ise NASA ile beraber hazırladığı uzay temalı yeni koleksiyonuyla kalbimizi kazanıyor.

“Uzay modasını” önümüze getiren Coach’un yeni koleksiyonu Coach Space ismiyle çıkıyor. Aksesuarlardan ceketlere, kazaklardan ayakkabılara uzanan bu geniş koleksiyon itiraf etmek gerekirse oldukça etkileyici görünüyor. Beyaz perdede de uzay maceralarının pek bir revaçta olduğu bu dönemde popüler kültürün en sevilen halkalarından biri olan uzay temasına özel bir koleksiyon gelmemesi zaten garip olurdu diye düşünüyoruz. Retro renklerin hakimiyet sürdüğü Coach Space koleksiyonunda “I believe” (İnanıyorum), “We Come in Peace” (Barış için geldik) gibi cümlelere de yer veriliyor.

Sınırlı sayıda üretilen bu koleksiyon modanın kozmik yanını da ortaya çıkarıyor. Coach’un sitesine göre koleksiyonun ilhamı Amerikalı hayalperestler ve her şeyin mümkün olduğuna inanan araştırmacılarmış. Tabii NASA iş birliğiyle hazırlanan bu özel seriye ait ürünlerin fiyatlarının biraz tuzlu olduğunu da eklemeden geçmeyelim. En az seri kadar retro bir reklam filmi çeken Coach’un, Coach Space koleksiyonundaki ürünlerin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR