reklamı kapat

POPÜLER

Frekvens IKEA
Frekvens
Frekvens

IKEA’dan mini DJ seti: Frekvens

Kendine özgü elektronik ürünleriyle adından söz ettiren İsveç markası Teenage Engineering, dev mobilya mağazası IKEA ile güçlerini birleştirdi.

İş birliği sayesinde, Teenage Engineering ürünleri aynı zamanda dünyada 43 ülkede 392 adet mağazası bulunan IKEA merkezlerinden rahatlıkla temin edilebilecek. İki isim, AdAge internet sitesinin haberine göre geliştirilmesi yaklaşık iki sene süren ve Frekvens (İsveç dilinde “frekans”) adını verdikleri bir ses ürünleri koleksiyonu için bir araya geliyor. Yine IKEA için reklam direktörü olarak da çalışmış ve Teenage Engineering kurucularından biri olan Jesper Kouthoofd tarafından fiyatların 5 ile 99 dolar arasında değişeceği açıklanan bu ürün grubunun içinde bir plak tablası, bir hoparlör ve ek olarak bir ışık sistemi bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir ilk değil

Birbirleriyle uyum içinde çalışabilen ürünler sayesinde müzik esnasında ışıklandırma yapılabiliyor ve odanıza bir gece kulübü havası katmak çok daha basit ve zevkli bir hal alıyor. Şirketin ilk elektronik deneyimi ise bu değil: 2012 yılında geliştirdiği bir Smart TV, bir ses sistemi ile bir mobilyayı birleştiren yenilikçi bir ürünü bulunuyor. Konsept olarak bir DJ kabininin düşünüldüğü Frekvens koleksiyonu, meraklılarıyla Haziran 2019’da buluşmaya hazırlanıyor.