reklamı kapat

POPÜLER

Margot Robbie’nin kullanılmayan Harley Quinn kostümü

DC‘nin en sevilen kötülerinden biri olan Harley Quinn kısa süre önce ilk defa beyaz perdeye taşındı. Margot Robbie‘nin sergilediği başarılı performans da büyük beğeni topladı. Fakat bu karakterin oturması hiç kolay olmadı. Aksine pek çok farklı yaklaşım ve kostüm denendi. İşte bu süreçte hazırlanan ancak kullanılmayan kostümlerden biri ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi önceden Harley Quinn denildiğinde aklımıza tek bir kostüm geliyordu. Kırmızı ve siyah renklerin hakim olduğu bu kostüm neredeyse tüm vücudunu kaplıyordu. Daha sonra onu farklı birkaç kostümle daha gördük fakat temel olarak kırmızı ve siyaha olan bağlılığı sürdü. Bu ilerleyiş Suicide Squad ile değişti. Margot Robbie’yi uçları mavi ve pembeye boyanmış saçlarıyla gördük. Kostümü ise şort, bluz ve ceketten oluşuyordu. Hala Harley havası taşısa da çizgi romanlardaki tasarımdan fazlasıyla uzaktı. Görünen o ki kahramanımızın tarzı gördüğümüzden çok farklı olabilirmiş!

Tarz denemeleri

Paylaşılan fotoğrafta mavi ve kırmızı ağırlıktı farklı bir kostüm görüyoruz. Göz altına alındıktan sonra çekilmiş gibi duran karede Harley’nin gözlerinde de yoğun kırmızı ve mavi makyaj dikkat çekiyor. Bu kostüm ve tarzın filmde neden kullanılmadığıysa henüz bilinmiyor. Haberimizde bahsettiğimiz kareyi hemen aşağıda bulabilirsiniz.