reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Note 8 Pro
Redmi Note 8 Pro

Redmi Note 8 Pro ile çekilen göz alıcı 64 megapiksel fotoğraf örneği

Redmi Note 8 ile beraber çok yakında gelecek Redmi Note 8 Pro ile çekilmiş bir göz alıcı 64 megapiksel fotoğraf örneği paylaşıldı.

29 Ağustos tarihinde tanıtılacak Redmi Note 8 Pro, daha önce gördüğümüz üzere arkasında dörtlü bir kamera sistemi barındırıyor. İşte bu kameraların en üstünde 64 megapiksel bir kamera bulunuyor. Bu kamerayla çekilen tam haline buradan bakabileceğiniz ilk fotoğraf örneği, gerçekten oldukça iyi görünüyor. Işık şartlarına da bağlı olarak çok temiz olan fotoğraf, modelin detaylarını iyi şekilde koruyabildiği gözler önüne seriyor. Geniş açıdan dolayı kenarlarda optik bozulmanın olduğu (Yazılımsal olarak düzeltmek kolay) fotoğraf, yine de yeni model için oldukça heyecanlandırıyor. Çünkü bu fotoğraf kalitesi bütçe dostu bir modelde yer alıyor. Türkiye’de de satılacağına kesin gözüyle bakılan Note 8 Pro, dörtlü kamera sistemiyle tam 25x yani 25 kat zoom yapabiliyor. Burada elbette optik bir yakınlaştırma bulunmuyor. Aşağıda ise Lu Weibing’in Note 8 Pro ile çekilen ve bastırılan devasa bir fotoğraf ile yan yana çekilmiş fotoğrafı bulunuyor. Firma bunu genel merkez önünde sergiliyor.

Redmi Note 8 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi Note 8 Pro, ISOCELL Bright GW1 kullanıyor

Tekrar kısaca hatırlamak adına Samsung imzalı bu 1/1.72 inç boyutundaki sensör, tam 9216×6912 piksellik fotoğraflar çekebiliyor. Piksel birleştirme teknolojisi ile düşük ışıklı ortamlarda yüksek fotoğraf kalitesi sağlayan sensör, akıllı ISO sistemiyle de parlak alanları patlatmadan koyu / gölge alanlardaki kumlamayı azaltabiliyor. Düşük ışıkta çözünürlüğü 16 megapiksel seviyesine çekerek temiz ve aydınlık görüntüler sunacak denilen ISOCELL Bright GW1 isimli sensör, gerçek zamanlı Hibrit 3D HDR teknolojisini de bünyesinde barındırıyor. Bu teknoloji ile çok dengeli sonuçlar elde edilebiliyor.

İlgili Video