reklamı kapat

POPÜLER

netflix lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 10. bölüm gizemi çözüldü; müzikal zamanı!

Lucifer 5. sezon ile hayranların çok istediği müzikal bölümü çekiyor! Netflix dizisinin özel bölümünden ilk detaylar nihayet geldi.

Netflix favorilerinden Lucifer 5. sezon ile hayranların çok istediği müzikal bölüme imza atmaya hazırlanıyor. 4. sezonda müzikalimsi bölümler yer alsa da tamamen müzikal bir bölüme kavuşamamıştık. 5. sezonda ise bu bölümün yayınlanacağı netleşmişti. EW‘nun özel haberiyle beraber hangi bölümde yayınlanacağını öğrenmenin yanı sıra bölümün ismini de öğrendik. Hatırlatsanız 5. sezon 10. bölüm ismi de açıklanmamış ve gizem giderek büyümüştü. Bunun sebebi 10. bölümün müzikal bölümü olmasıymış. Bölümün ismi ise “Bloody Celestial Karaoke Jam” olarak açıklandı. Bildiğiniz gibi bu aynı zamanda karakterlerden birinin de repliği. Çünkü dizinin bölüm isimleri bölüm içinde her zaman replik olarak kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon 10. bölüm müzikal olacak

Dizi 8 + 8 olmak üzere iki kısımda yayınlanacağı için müzikal ne yazık ki ikinci kısıma kalıyor. Yani müzikal bölümü izlemek için bekleyeceğimiz süre biraz daha uzun olacak. Bölümle ilgili açıklama yapan dizi yaratıcısı Ildy Modrovich şu sözleri dile getiriyor: “Karakterlerin şarkı söyleyip dans etmeleri için hikayesel açıdan sağlam bir sebebe ihtiyacımız vardı. ‘Ah şimdi herkes şarkı söyleyip dans edecek’ demek istemedik. Bölümün planlaması biraz Tetris gibiydi ancak çok eğlenceliydi. Harika olacak. Olmazsa olmaz listemdeydi.

Bölümle ilgili başka detay açıklanmazken ne yazık ki sezonun yayın tarihi de paylaşılmıyor. 10. bölümün isminin açıklanmasıyla beraber şu ana kadar açıklananlar arasında sadece isminde spoiler içeren 9. bölümün adını öğrenemedik. 10. bölümü gizemini geride bıraktığımıza göre Lucifer 5. sezon kapsamında kalan 6 bölümün de isim açıklamalarına devam edebiliriz. Dizinin yeni sezonunda Tanrı’yı oynayacak aktörün yakın zamanda açıklandığını da hatırlatalım. O haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Westworld 3. sezon tarih duyurusu adeta yeni bir diziyi müjdeliyor