reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon sonrası aynı evrende geçen yeni dizi ihtimali

4. sezonuyla dahil olduğu Netflix orijinalleri arasındaki favorilerden Lucifer 5. sezon bölümleriyle vedaya hazırlanıyor. Peki yeni dizi ihtimali yok mu?

Lucifer 5. sezon duyurusu ardından açıklanan “final sezonu” kararından bu yana hayranlar Netflix cephesinin diziyi yenilemesi için çalışmalar düzenliyor. Ancak dizinin yapımcılarının da tekrar tekrar dile getirdiği gibi ne yazık ki dizi satın alınırken 2 sezonluk bir planlama yapılmış. Yani 4. sezon müjdelendiğinde dizinin 5. sezonda biteceği dizi yaratıcıları tarafından uzun zamandır biliniyordu. Son olarak dizinin yaratıcısı Ildy Modrovich bir kez daha hayranlara çabası için teşekkür edip final kararının kesin olduğunu duyururken hayranlar şimdi yeni ihtimaller üzerine yoğunlaşıyor. Bir spin-off ihtimali de mi yok?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon ardından bir spin-off gelebilir mi?

Hayranlar belli ki defalarca yapılan açıklamaya rağmen diziyi bırakmaya hazır değil. Aynı evrende geçen yeni bir dizi ihtimali ise yine bir hayran tarafından Modrovich’e soruluyor. “Peki gelecekte bir spin-off ya da belki bir film yapmayı düşünür müsünüz?” diye soran kullanıcıya Modrovich “Tabii ki düşünürüz!” cevabını veriyor. Bu cevap da yeni umutları yeşertiyor.


Yaratıcı ekip geçmişte yaptıkları açıklamada dizinin birden kesilmediğini bu yüzden istedikleri finali yazabilecekleri için mutlu olduklarını belirtmişti. Bu da olası bir film ihtimalini bir parça düşürüyor. Ancak aynı evrende geçen yeni bir dizi kulağa çok da kötü gelmiyor. HBO’nun Game of Thrones’da izlediği adımları belki Netflix, Lucifer için izleyebilir. Öte yandan Tom Ellis’in hayli sevildiği düşünülünce onsuz bir dizi nasıl bir ilgi ile karşılaşır emin olamıyoruz.

Lucifer 5. sezon senaristleri ise senaryo çalışmalarına başladıklarını duyurdu. Çok yakında yeni sezonla ilgili ilk detayları da elde edebiliriz.

İlginizi çekebilir

Dizinin 4. sezon fragmanı