reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon sonrası final kararıyla ilgili dizinin yaratıcısı sessizliğini bozdu

Netflix, Lucifer 5. sezon ile final yapma kararı sonrası hayranları isyana sürüklemişti. Uzun süredir sessizliğini koruyan dizinin yaratıcısından isyana cevap geldi.

Lucifer 5. sezon duyurusuyla beraber gelen final kararının ardından hayranlar Netflix cephesine karşı seslerini duyurmaya çalışıyor. Fox’un diziyi 3. sezon sonrası iptal etmesi üzerine yine hayranların isyanı sayesinde Netflix’e geçen yapım, şimdi çok benzer bir sürece geri dönmüş durumda. Hemen yeni bir Change.org kampanyası başlatan hayranlar seslerini duyurmaya çalışırken, sürece farklı tepkiler geldi. Dizi yaratıcılarından Joe Henderson, üzülseler de kendi kontrollerinde bir final yapabildikleri için mutlu olduklarından bahsetmişti. Dizide Chloe Decker karakterini canlandıran Lauren German ise geçtiğimiz günlerde hayranları seslerini duyurmaları için cesaretlendirmişti.

Bu süre zarfında ise bir isim sessizliğini korudu. O da dizinin diğer yaratıcısı ve yazarı Ildy Modrovich.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon hayranlara aşk mektubu olacak

Modrovich, Twitter üzerinden gelen bir soruyu cevaplarken sürece ilişkin düşüncelerini paylaştı. “Hayranların 6. sezon onayı almaya çalışması hakkında ne düşünüyorsun?” sorusuna Modrovich şöyle cevap veriyor:

Bu konuyla ilgili sessiz kaldığım için özür dilerim. İşin doğrusunu söylemek gerekirse çok üzgünüm. Çok büyük bir parçam Lucifer’ı sonsuza kadar yapabilir. Ancak aynı zamanda size ve Netflix’e bize hikayemizi devam ettirebilmek adına bir şans tanıdığı için müteşekkirim. Ve biliyorum ki 5. sezon Lucifanlarımıza bir aşk mektubu olacak. O yüzden…

Ne yazık ki Modrovich’in açıklamaları Henderson ile aynı düzlemde gidiyor. Yaratıcı ekip çok daha fazlası için hazır ve bunu yapabilir, ancak elimizde sadece tek bir sezon var. Modrovich aynı zamanda 5. sezonun 10 bölüm olacağını ve her bir bölümün hakkını vereceklerini de açıkladı. Hayranlar içinse gerçekten yolun sonu gelmiş gibi görünüyor…

İlginizi çekebilir

4. sezon fragmanı