reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame yeni fragman

Yepyeni sahnelerden oluşan Avengers Endgame fragmanı [İzle]

Marvel, yılın en büyük etkinliklerinden Super Bowl 2019 kapsamında Avengers Endgame için yeni sahnelerle dolu bir tanıtım paylaştı.

Avengers Endgame, yayınlanan ilk fragmandan sonra yeni bir tanıtım için Super Bowl etkinliğine kadar sessizliğe gömülmüştü. Dün gece ise nihayet, kısacık da olsa farklı sahneler barındıran bir tanıtım geldi. Tüm olayların ardından sisli ve gri bir New York’ta başlayan fragmanda ilk olarak küçük bir terapi grubu görüyoruz. İnsanların yakınlarını kaybettikten sonra katıldığı ve bu travmayı atlatmaya çalıştığı bir terapi seansına yapılan bu gönderme ise aklımıza ilk olarak Hawkeye’ı getiriyor. Ancak sonraki çekimde karşımıza Captain America çıkıyor. Fragmanın bu sahnesinin ise Thanos’un evrenin yarısını yok ettikten kısa süre sonrasında gerçekleştiğini söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tony Stark kurtulmaya çalışıyor

Fragmanın devamında Nebula ile beraber gemiyi tamir etmeye çalışan bir Tony Stark karşımıza çıkıyor. Hatırlatsanız karakterimiz bir önceki fragmanda yine Nebula ile beraber gemide sıkışıp kalmıştı ve ölmek üzere olduğundan bahsediyordu. Rocket’ı bu kez izleyicilerle buluşturan fragman, sonunda ise karakterlerimizi bir araya getiriyor. Avengers Endgame fragmanındaki en ilginç sahnelerden biri ise Avengers üssünün dışında “yukarıdan” gelen birine bakan karakterlerimiz oluyor. Bu sahneyi Captain Marvel’ın gelişinden Tony Stark’ın dönüşüne kadar farklı teorilerle yorumlamak mümkün ancak net bir şey söylemek pek de mümkün değil.

Avengers Endgame filmi 26 Nisan‘da vizyondaki yerini alacak. Yayınlanan yeni tanıtımı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.