reklamı kapat

POPÜLER

akıllı telefon

Şubat ayı içerisinde tanıtılacak en önemli akıllı telefon modelleri

2019’un ilk ayı geride kaldı. Ocak ayında gerçekten oldukça dikkat çeken akıllı telefon modelleri tanıtıldı. Ancak esas modeller şubat ayında geliyor. Çünkü MWC 2019 fuarı başlıyor.

Sık sık aktardığımız üzere akıllı telefon sektöründe yeni bir dönem başlıyor. İşte bu dönemin arkasında katlanabilir akıllı telefonlar yer alıyor. Şubat ayında bunun gerçek başlangıcı yapılıyor. Gelen kesin bilgilere ilk olarak 20 Şubat tarihinde Samsung Galaxy Fold lanse ediliyor. MWC 2019 kapsamında ise Huawei ve LG firmalarından kesin olarak henüz isimleri belli olmayan iki adet katlanabilir akıllı telefon geliyor. Ancak elbette pazar sadece bu modellerden oluşmuyor. Yine 20 Şubat tarihinde Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ ve Galaxy S10x 5G modelleri tanıtılıyor. Şubat ayının en çok merak edilen modellerinden bir tanesi de kesinlikle beş arka kameralı Nokia 9 PureView modeli. Buna ek olarak MWC 2019 kapsamında LG’nin G8 ThinQ modeli karşımıza çıkıyor. Xiaomi’nin amiral gemisi Mi 9‘u tanıtacağı fuarda, Redmi Note 7 Pro ve Redmi X modellerinin de görücüye çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MWC 2019 kapsamında akıllı telefon patlaması yaşanacak

Yukarıdaki modellere ek olarak Huawei P30 Lite, P30 ve P30 Pro modellerinin de lanse edilmesi bekleniyor. Ayrıca kesin olarak Sony Xperia XZ4 modeli de geliyor. Çok merak edilen telefonun yanında Xperia XZ4 Compact, XA3, XA3 Ultra ve L3 modellerinin de geleceği söyleniyor. Bunlar dediğimiz gibi öne çıkan ve genellikle üst düzey modeller. Daha Oppo ve Vivo gibi firmaların üst seviye modelleri ve orta / giriş seviye onlarca telefon bulunuyor. Sadece Energizer firmasının MWC 2019’da tam 26 adet akıllı telefon tanıtacağı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir akıllı telefonu Samsung Galaxy Fold’un yer aldığı yeni video

İLGİLİ HABERLER