reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy A50

3 kameralı Samsung Galaxy A50 hakkında son detaylar

Samsung Galaxy A10’un ilk özelliklerinin sızmasının ardından bu kez de Samsung Galaxy A50 hakkındaki detaylar gün ışığına çıktı. Gelen son dedikodulara göre Samsung Galaxy A50, selfie kamerasını bir su damlası çentiğine yerleştiren Infinity-V ekrana sahip olacak.. Galaxy A50’ye ait olduğu iddia edilen bir fotoğrafta birkaç ayrıntı göze çarpıyor.

Görsele bakıldığıda Galaxy A50’nin arkasında üçlü kamera sistemi göze çarpıyor. Arka panelin sağ üst köşesinde, üçlü kamera kurulumunu içermesi gereken uzun dikey bir kesik mevcut. Hemen alt kısmında ise LED ışık yer alıyor. Galaxy A50’nin ana kamerasının çözünürlük değeri ise  24 megapiksel. Arka kısmında parmak izi sensörün olduğu Galaxy A50’de USB-C ve 3,5 mm kulaklık girişi yer alıyor. Galaxy A50’nin bu yılın nisan ayında görücüye çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy A10 ne gibi özelliklere destek veriyor?

Popüler benchmark uygulaması Geekbench’ta gün ışığına çıkan sonuca göre Samsung Galaxy A10, tek çekirdek performansında 1.103, çok çekirdek performansından ise 3.324 puan aldı. Şu anda SM-A105F kod adıyla anılan Samsung Galaxy A10’un 1,35 GHz hızında çalışan Exynos 7885 işlemcisinden ve 2 GB RAM’den güç alması bekleniyor. Android 9.0 Pie yüklü gelen Samsung Galaxy A10’un uygun fiyata telefon sahibi olmayı düşünenler için iyi bir seçenek görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni modelleri