reklamı kapat

POPÜLER

mario world

Nintendo imzalı Dr. Mario World’ün çıkış tarihi belli oldu

Nintendo’dan oyun tutkunlarına güzel bir sürpriz var. Nintendo, yepyeni oyunu Dr. Mario World’ün çıkış dönemini duyurdu. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre Dr. Mario World, bu yılın yaz aylarında satışa sunulacak. Şirket, iOS ve Android platformlarında yer aacak Dr. Mario World’ü Tokyo merkezli şirket LINE iş birliğinde geliştirdiğini açıkladı.

Nintendo ve LINE, Dr. Mario’yu içeren yeni bir aksiyon bulmaca oyununu birlikte geliştiriyor. Dr. Mario World, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere 2019 yaz başında oyun tutkunlarıyla buluşacak. Ücretsiz olarak indirmeye sunulacağı açıklanan Dr. Mario World, isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar da sunacak.  Oyun, ingilizce ve japonca dahil olmak üzere birden fazla dil destekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şirket, Super Mario Run ile büyük bir başarıya imza atmıştı

Nintendo, Super Mario Run’ı 2016 yılında indirmeye sunulmuştu. Oldukça basit ve eğlenceli oynanış yapısına sahip olan oyun daha önceki Mario oyunları gibi bağımlılık yaratmıştı. Super Mario Run’da Mario sabit koşuşuna devam ederken oyuncular ekrana dokunarak Mario’yu zıplatabiliyor ve Mario’nun engelleri aşmasına yardım edebiliyordu.

İlginizi çekebilir

Nintendo Switch için çıkan Pokemon: Let’s Go oyununun tanıtımı