reklamı kapat

POPÜLER

Counter-Strike: Go

Counter-Strike Go satın almayı düşünenlere müjde

Counter-Strike: Go tutkunlarının hoşuna gidecek güzel bir haberimiz var. Valve tarafından yapılan duyuruya göre Counter-Strike: Go bundan böyle ücretsiz olarak indirilebilecek.

Bununla birlikte oyuna Danger Zone adı verilen yeni bir battle royale modu eklendi. Yeni modda oyuncular 18 oyuncuyla maç yapabiliyor ve oyunu son hayatta kalan kişi kazanıyor. Drone’ların da yer aldığı oyunda drone’lar özel paketlerin düşmesine yardımcı oluyor. Oyuncuların silahlar ve ekipmanlar için avlanmaları gerekiyor. Savaşmanın yanı sıra, Counter-Strike: Go bittiğinde nakit bonus kazanmak için harita etrafındaki yollarda görevler almak ve rehineleri kurtarma şansını yakalamak da mümkün. 10 dakikalık bir sürenin bulunduğu moda iki ya da üç kişilik takımlar halinde katılabilirsiniz. Her oyuncu da biraz daha fazla sağlık kazanabiliyor, bu yüzden standart Counter Strike: Go eşleşmelerinden daha saldırgan davranabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Counter-Strike:Go’nun Türkiye fiyatı ne kadardı?

Steam üzerinden bugüne kadar 25 TL’den satılan oyunun ücretsiz olması da önemli bir avantaj. Counter-Strike: Go’yu daha önceden satın aldıysanız Counter-Strike: Go satın alanlara Prime özelliği de sunuluyor. Prime özelliğini kullanan oyuncular özel odalar kurabiliyor.

İlginizi çekebilir

iPhone Xs’in tanıtım videosu