reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11 ailesinden sevindirici kamera detayı

2020 başında resmi olarak karşımıza çıkacak Samsung Galaxy S11 ailesinden sevindiren bir kamera detayı daha kendisini gösterdi.

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S11 ve Galaxy S11e‘nin tasarımları resmi CAD dosyaları üzerinden hazırlanan taslak tasarımlar ile paylaşılmıştı. İşte bu tasarımlarda önemli bir kamera detayı ortaya çıktı. Sağlam kaynak Ice Universe’e göre modellerde “lazer netleme modülü” bulunuyor. Bu sayede amiral gemisi modellerin hem normalde hem de düşük ışıkta hızlı ve kararlı otomatik netleme sunabileceği aktarılıyor. Bu da elbette sevindiriyor. Yeni nesil bir 108 megapiksel ana kameraya sahip olacak denilen cihazlar, bu kamera ve çoklu kurulum sayesinde ultra geniş açı ile 5x optik zoom arasını bir araya getirecek ve arkalarında bir 3D ToF sensörü de taşıyacak deniyor. Galaxy S11’de beşli, Galaxy S11’e de ise üçlü arka kamera karşımıza çıkarken, firmanın Galaxy S11 Plus için daha da büyük bir sistem tasarlamış olabileceği iddia ediliyor. Hatta Galaxy S11 Plus’ın tasarım konusunda da ciddi şekilde fark yaratacağı aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 ailesinin diğer sızan detayları şöyle

Samsung Galaxy S11 ailesi 6,2 ya da 6,4 inç, 6,7 inç ve 6,9 inç olmak üzere üç farklı boyutta geliyor. Burada biliyorsunuz artık Galaxy S11e, Galaxy S11 ile Galaxy S11 Plus isimlerinin kullanılacağına kesin gözüyle bakılıyor ve aile 120 Hz ekran ve Exynos 990/Snapdragon 865 işlemciler ile yolda bulunuyor.  Telefonların pil kapasitesi hakkında da bilgiler var. Son bilgilere göre ailede küçükten büyüğe 3.900 mAh, 4.300 mAh ve 5.000 mAh pil yer alıyor. Aileden 3,5 mm kulaklık girişi yer almıyor.

İlginizi Çekebilir

Üç arka kameralı gelişmiş model iPhone 11 Pro