reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 11 Pro Huawei Nova 6 SE

iPhone 11 Pro’ları akıllara getiren Huawei Nova 6 SE ortaya çıktı

Huawei Nova 6 ailesinin sürpriz olan bir üyesi daha ortaya çıktı. Sızdırılan Huawei Nova 6 SE, iPhone 11 Pro’dan ilham alınan tasarımıyla gündeme geldi.

Huawei Nova 6 ailesi, yapılan resmi açıklamaya göre 5 Aralık tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. İşte bu ailede Huawei Nova 6 SE modeli de yer alacak gibi görünüyor. iPhone SE gibi ailenin daha güçsüz / ucuz kardeşi olacak telefon, ilk görsel sızıntısında birçok kişide iPhone 11 Pro izlenimi oluşturdu. Arkasında iPhone 11 Pro’ları akıllara getiren bir kamera modülü bulunan ancak burada üç değil dörtlü kamera kullanan telefon, Apple’ın yapması gereken estetik yaklaşımı daha iyi yakalamış gibi görünüyor. Ön kamerası büyük bir ekran deliğinde yer alan telefonun, parmak izi sensörü ise yan tarafından bulunuyor. Büyük ihtimalle bir LCD ekrana sahip telefon, gücünü Kirin 810 işlemciden alıyor ve 40W hızlı şarj desteği taşıyor. Bu açıdan güçlü bir orta üst seviye model karşımızda bulunuyor.

iPhone 11 Pro Huawei Nova 6 SE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Nova 6 SE haricindeki diğer modeller için beklentiler şöyle

Huawei Nova 6, 4G ve 5G desteği olan iki farklı versiyonu yolda bulunuyor. Toplam dört farklı renk seçeneğine sahip olacak modeller, özellikle ekrana entegre edilen çiftli ön kameralarıyla dikkat çekiyor. Sağlam kaynaklara göre cihazlar güçlerini Kirin 990 ve Kirin 990 5G işlemcilerden alıyor. Yani birer amiral gemisi olan cihazlarda 6,44 inç 1080x2340x piksel LCD ekran bulunuyor. Parmak izi sensörünün yan tarafta olduğu Huawei Nova 6 ailesi, önünde 32 megapiksel + 12 megapiksel kurulum taşıyor. Arkada ise 60 megapiksel + 16 megapiksel + 2 megapiksel + 2 megapiksel olmak üzere dörtlü kurulum yer alıyor. 8 GB ve 12 GB RAM seçenekleri sunulacak modellerin, 40W hızlı şarj destekli 4.000 mAh pile sahip olacağı da gelen bilgiler arasında.

İlginizi Çekebilir

Samsung telefonların yeni arayüz yapısı One UI 2