reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11 Plus

Samsung Galaxy S11 Plus modelinden sızan yeni kamera detayı

Samsung Galaxy S11 Plus arkasındaki kamera modülüne yönelik yeni bir paylaşım yapıldı. Modelin bir detayı daha netlik kazandı.

Hatırlarsınız Samsung Galaxy S11 Plus modeli OnLeaks tarafından sızdırıldığı zaman sağlam kaynak Ice Universe arka kamera modülünün doğru bir kurulum taşımadığını aktarmıştı. OnLeaks’in sızıntısındaki kamera modülünde (Aşağıda yer alıyor) bir periskop kamera yer almıyor, kameralar genel olarak çok “dağınık” duruyordu. Bunun yanlış olduğunu birkaç kez dilen getiren Ice Universe, şimdi bu büyük kamera modülünün sol kısmını netleştirdi. Yukarıda görebileceğiniz üzere modülün sol tarafında üç farklı kamera yer alıyor. Bu kameralardan en altta bulunan kare yapısıyla fark yaratan periskop kamera sistemi oluyor. Bunun telefona 5x optik zoom ve 100x dijital zoom getireceği biliniyor. Üstteki diğer iki kameradan birisi 108 megapiksel ana kamera, diğeri ise 12 megapiksel ultra geniş açı kamera olabilir deniyor. Bu görselde görünmeyen sağ tarafta ise ekstra bir kamera, 3D Tof sensörü ve flaşın üst üste sıralandığı tahmin ediliyor. 8K 30 fps video çekecek sızıntıları da alan telefon, görüntüleme konusunda en iyi donanımları taşıyor. Maalesef Galaxy S11 ve Galaxy S11e‘de daha düşük kamera özellikleri yer alacak deniyor. Bu modellerde periskop kamerası yer almıyor.

Samsung Galaxy S11 Plus

Yanlış olduğu ortaya çıkan OnLeaks tasarımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 Plus güçlü bir cihaz

120 Hz‘lik yüksek ihtimalle 6,39 inç AMOLED ekranla gelen modelin, 5.000 mAh pil taşıyacağı da sızanlar arasında yer alıyor. Resmi olarak Galaxy S11 ve Galaxy S11e ile beraber 2020 Şubat ayında tanıtılacak 5G desteği de sunacak telefonların, satışa ise mart başında çıkması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni tablet modeli

İLGİLİ HABERLER