reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11 Plus
Samsung Galaxy S11 Plus

Samsung Galaxy S11 Plus kamerasından sevindiren paylaşım

Samsung Galaxy S11 Plus, geçtiğimiz haftalarda periskop kamera ile gelmeyecek şeklinde bir haberle gündeme gelmişti. Ancak bu söz konusu değil gibi duruyor.

Samsung Galaxy S11 Plus, ailesinin en gelişmiş modeli olarak çok merak ediliyor. Her açıdan üst seviyede yer alan telefon, artık netleştiği üzere kesin olarak bir “periskop” kamerası ile geliyor. Şirkete yönelik sağlam kaynak Ice Universe tarafından yapılan aşağıdaki paylaşım, bu periskop kamera modülünü karşımıza getiriyor. Elbette bu fotoğraftan farklı bir detay elde etmek mümkün değil. Ancak telefonun bu modül sayesinde 5 kat optik yakınlaştırma (5x optik zoom) yapabileceği söyleniyor. Bu modül ile 108 megapiksel ana kamerasını da bir araya getirecek telefon, bu sayede kişilere tam 100 kat dijital zoom sağlayacak deniyor. Firma hatta bu 100x zoom için “space zoom” ibaresini kullanacak deniyor. Arkasında 3D ToF ve ultra geniş açı ile beraber toplamda beş farklı kameranın yer alacağı söylenen Galaxy S11 Plus, 8K 30 fps video çekecek sızıntıları da alıyor.

Samsung Galaxy S11 Plus
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 Plus hakkında başka neler biliyoruz

120 Hz‘lik yüksek ihtimalle 6,39 inç AMOLED ekranla gelen modelin, 5.000 mAh pil taşıyacağı da sızanlar arasında yer alıyor. Resmi olarak Galaxy S11 ve Galaxy S11e ile beraber 2020 Şubat ayında tanıtılacak telefonların, satışa ise mart başında çıkması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni tablet modeli