reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11 Plus

Samsung Galaxy S11 Plus kamerasıyla sınırları zorlayacak; işte yeni detaylar!

Merak edilen Samsung Galaxy S11 Plus, kamera konusunda Samsung’un ürettiği en gelişmiş akıllı telefon modeli olacak gibi görünüyor.

2020 Şubat ayında tanıtılacak Galaxy S11 ailesinin en üstünde yer alacak model Samsung Galaxy S11 Plus, biliyorsunuz arkasında beşli bir kamera sistemi taşıyor. Şimdilik buradaki bir kameranın 5x optik zoom yetenekli periskop kamerası, birisinin ultra geniş açı kamera, birisinin 3D ToF sensörü, diğerinin ise yeni nesil 108 megapiksel ana kamera olduğu biliniyor. İşte bu 108 megapiksel kamera biraz daha detaylanmış durumda. Şirkete yönelik sağlam kaynak Ice Universe‘e göre bu kamera telefon için özel olarak geliştirilmiş. 1/1.3 inç boyutundaki 108 megapiksel sensörün, görüntü kalitesi konusunda sınırları zorlayacağı aktarılıyor. Bağlı olarak maliyeti de yüksek denilen kamera, sunacağı performans ile büyük merak uyandırıyor. Xiaomi Mi Note 10‘daki ilk jenerasyon 108 megapiksel Samsung kamera gerçekten harika sonuçlar sunuyor. Bu açıdan yeni sensör için de beklenti oldukça yüksek seviyede yer alıyor. Galaxy S11 Plus modelinin genel olarak 5x optik zoom, 10x kayıpsız zoom ve tam 100x seviyesinde de hibrit zoom sunacağı da aktarılıyor. Amiral gemisinin gücünü ise satıldığı bölgeye göre Exynos 990 ya da Snapdragon 865‘ten alacağını belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 Plus çok dikkat çekecek

En son 5.000 mAh pile sahip olacağı kesinleşen telefon, ailenin en iyisini olarak Türkiye’de 10 bin TL’yi geçecek bir model konumunda yer alıyor. Bu açıdan sadece en iyisini isteyenlere hitap edecek model, ailenin geri kalanı gibi 5G desteğini de taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin kamera konusundaki en iddialı modeli