reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11 Plus

Sızdırılan Samsung Galaxy S11 Plus tasarımı hakkında önemli açıklama

Kısa süre önce Samsung Galaxy S11e ve Galaxy S11 sonrasında Samsung Galaxy S11 Plus da sızdırılmıştı. Ancak bu tasarım gerçek olmayabilir.

Sağlam kaynak OnLeaks, Samsung Galaxy S11 Plus sızıntısı ile çok ses getirdi. Çünkü karşımıza arkasında inanılmaz devasa kamera modülünün yer aldığı bir telefon çıktı. Elde edilen resmi CAD dosyalarından hazırlanan bu tasarım, arka kısmıyla genel olarak beğenilmedi. İşte bu tasarım konusunda Samsung’a yakın en sağlam kaynaklardan Ice Universe bir açıklama yaptı. Kaynak, kendisinde oldukça emin şekilde yukarıda gördüğünüz tasarımın / taslak tasarımın doğru olmadığını aktardı. Ice Universe’e göre telefon bu tasarımda olduğundan çok daha güzel görünüyor. Bu taslakta kilit detayların yanlış olduğunu belirten kaynak, OnLeaks’in eline yanlış CAD dosyasının geçmiş olabileceğini söylüyor. Bu durum gerçekten olasılık dahilide yer alıyor. OnLeaks’in daha önce güncellediği tasarımların olduğu biliniyor. Özellikle Galaxy S11 Plus arkasındaki kamera modülünün gerçekten bu kadar büyük olmayacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 Plus teknik olarak iddialı geliyor

Amiral gemisinin arkasında bir tanesi yeni nesil 108 megapiksellik kamera olmak üzere tam beşli kameranın kullanılacağı söyleniyor. Bu modülde aynı zamanda 5x optik zoom sunan bir telefoto kamera, ultra geniş açı kamera ile 3D ToF sensörünün de yer alacağı biliniyor. 120 Hz‘lik yüksek ihtimalle 6,39 inç AMOLED ekranla gelen modelin 8K video çekebileceği de sızıntılar arasında.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni tablet modeli