reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11 serisi için Türkiye ile bağlantılı endişe yaratan açıklama

Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında Türkiye ile de bağlantılı endişe yaratan bir açıklama yapıldı. Bunun arkasında “işlemci” yer alıyor.

Samsung Galaxy S11, Galaxy S11e ve Galaxy S11 Plus modellerinde satıldıkları yerlere göre Snapdragon 865 ya da Exynos 990 işlemciler yer alacak. İşte bu konuda bir açıklama yapan şirkete yakın sağlam kaynak Ice Universe, “Galaxy S11’lerin dünyanın her yerinde Snapdragon 865 kullanmasını diliyorumdiyor. Peki bu açıklama ne anlama geliyor? Kaynağa göre telefonların Türkiye gibi pazarlarda kullanacağı Samsung üretimi Exynos 990 işlemci, Snapdragon 865 ile “boy ölçüşemiyor“. Yeni işlemcinin Snapdragon 865’ten hatırı sayılır oranda geri olduğunu ve bunun “utanç verici” olduğunu aktaran kaynak, gerçekten yeni modelleri bekleyenleri düşündürüyor. Geçtiğimiz gün duyduğumuz kadarıyla modeller Snapdragon 865 sayesinde 8K çözünürlükte saniyede 30 kare video çekebilecek kadar güçlü geliyor. Bu çözünürlükte videoya Exynos 990‘ın da çıkabileceği biliniyor ancak Ice Universe pratikte durumun farklı olduğunu aktarıyor. Bu da gerçekten kafaları olumsuz anlamda karıştırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında başka neler biliyoruz?

Yeni modellerin hep söylediğimiz gibi ekranları çok büyük merak uyandırıyor. Çünkü telefonlarda kesin olarak 120 Hz’lik AMOLED ekranlar yer alıyor. 120 Hz ile gerçekten çok akıcı bir deneyim sunacak telefonlar, yılın en seri çalışan amiral gemileri arasında yer alacak gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli