reklamı kapat

POPÜLER

Spotify 2019 özeti

Spotify 2019 özeti çıktı; bu yıl siz en çok kimi dinlediniz?

Dünyanın en çok aboneye sahip çevrim içi müzik servisi Spotify, geçmiş yıllarda da olduğu gibi “kişisel” 2019 özetini yayımladı.

Spotify, buradan ulaşabileceğiniz 2019 özeti ile geri bırakmaya hazırlandığımız yılda en çok dinlediğiniz şarkı ve sanatçıları detaylı şekilde karşınıza getiriyor. Burada dinleme dakikasına kadar detaylı veriler veren sayfa, geçmiş yıllar ile karşılaştırmalar yapıyor, dinlediğiniz müzikleri türlerine göre bölüyor ve paylaşılabilir 2019 özeti kartı hazırlıyor. Bu yıl “senin için on yılın sanatçısı” seçimini de karşınıza getiren firma, aynı zamanda 0n yıla damgasını müzikleri ve sanatçıları da gösteriyor. 2019 favori şarkılarınız için bir çalma listesi hazırlamayı unutmayan Spotify, dinlediğiniz sanatçıların ülkelerini dahi listeliyor. Burada “Bu yıl xx farklı ülkenin sanatçılarını dinledin” paylaşımı çıkaran servis, aynı zamanda mevsimlere göre de en çok dinlenen şarkı ve sanatçıları listeliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spotify kaç aboneye sahip?

Spotify’ın dünya çapındaki “ücretli” abone sayısı en son açıklandığı kadarıyla 100 milyonu geride bırakmış durumda. Ücretsiz aboneler ile beraber toplam 217 milyon abone sayısına ulaşan platform, bu konuda gerçekten inanılmaz bir noktada bulunuyor. Bunun 2019 sonunda daha da yukarılara çıktığı düşünülüyor. Çünkü firma zaman zaman uygun fiyata 3 aylık premium abonelik kampanyaları düzenliyor. Bunların çok büyük bir etkisi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

DJI’ın göz alıcı Türkiye videosu