reklamı kapat

POPÜLER

Spotify

Spotify size özel bir listeyle 2017’yi özetliyor

2017 yılının yavaş yavaş sonuna yaklaşırken, müzik deneyimi konusunda nasıl bir yıl geçirdiğinizi merak ediyorsanız, Spotify size yılı özetliyor.

Spotify kendi özelinde 2017 verilerini bizimle gün içinde paylaşmıştı. Oldukça hareketli bir yılın ardından Spotify’da hayli keyifli zaman geçiren isim de Ed Sheeran oldu. Sanatçı pek çok kategoride birinci sırada listeyi tamamlarken dünya genelinde Spotify üzerinden hayli dinlendiğini de verilerle ortaya serdi. Peki siz 2017’de en çok ne dinlediniz?

Artık alışık olduğumuz interaktif içerik sitelerinden birini hazırlayan Spotify bu kez işin içine biraz oyun da katmış. Size listenin başında sorular soran 2017wrapped sitesi yıl boyunca en sevdiğiniz sanatçıyı, en sevdiğiniz şarkıları ve favori türünüzü soruyor. Daha sonra her soru için dinlediğiniz müziklere göre 5 maddeli mini listeler sunmayı da ihmal etmiyor.

“En sevdiğim 100 şarkı”

2017 yılında en çok sevdiğiniz şarkıları da bir araya getiren çevrim içi müzik platformu tamamen kişisel bir liste oluşturmuş. 100 şarkılık bu özel listeye site üzerinden erişebiliyorsunuz. En çok dinlediğiniz iki müzik türünü dinleyici yaş ortalamasıyla da kıyaslayan platform, yıl içinde atladığınız parça sayısını söylemeyi ihmal etmiyor. Ayrıca sevdiğiniz müzikleri baz alarak yıl içinde trend olmuş parçalardan 30 şarkılık mini bir liste de sunuyor. Yeni favoriler keşfetmeniz olası. 2017 özetinizi görüntülemek ve kendinizi keşfetmek için 2017wrapped sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.