reklamı kapat

POPÜLER

Adidas’tan Spotify bağlantılı aktivite takip uygulaması

Adidas’ın sporseverlere yönelik olarak yayınladığı aktivite takip uygulaması Adidas Go, Spotify bağlantısı ile en sevdiğiniz müzikleri dinlerken bir yandan da keyifle spor yapmayı mümkün hale getiriyor.

Advertisement

Uygulama Spotify hesabıyla bağlantı kurarak kullanıcının müzik dinleme alışkanlıklarını öğreniyor ve antrenman sırasında sporcunun tarzına uygun müzikler çalıyor. Ayrıca antrenman türüne göre müzikler de değişiyor. Örneğin düşük tempolu bir antrenman sırasında daha yavaş müzikler çalarken, hızlı olunması gereken antrenmanda çok daha hareketli parçalar oynatılmaya başlıyor. Uygulama içerisinde beğenilen parçalar daha sonra dinlenmek üzere Spotify çalma listelerine kaydedilebiliyor. Eğer Spotify Premium üyeliği yoksa, cihaz üzerindeki yerel müziklerin oynatabileceğinizi de belirtelim.

Aktivite sırasında atılan adımlar gerçek zamanlı olarak ölçülüyor ve istenirse antrenmanın ardından tekrar görülebiliyor. Antrenman tekrarında koşuyla ilgili birçok istatistiğe yer veriliyor. Ayrıca koşuyla ilgili detaylar Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından da paylaşılabiliyor.