reklamı kapat

POPÜLER

DJI Türkiye

DJI tarafından paylaşılan nefes kesici Türkiye videosu [İzle]

Dünyanın en büyük drone üreticilerinden DJI, kısa süre önce resmi Twitter hesabından nefes kesici bir Türkiye videosu paylaştı.

Hazırladığı drone ve son yıllarda çıkardığı kamera modelleriyle büyük ses getiren DJI, bu sefer Halil Bekar tarafından GoPro rakibi aksiyon kamerası Osmo Action ile çekilen bir videoyu paylaştı. Direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz bu video, son dönemde Türkiye özelinde hazırlanan en etkileyici içerikler arasında yer alıyor. Müzik kullanımı, düzenlemesi, geçişleri ve efektleriyle çok akıcı görünen video, İstanbul’da başlıyor ve Trabzon Uzugöl’e kadar uzanıyor. Osmo Action aksiyon kamerasını drone üstüne takarak da çekimler gerçekleştirdiği görülen Halil Bekar, ekipmandan sonuna kadar yararlanmış gibi görünüyor. Türkiye’nin tanıtım adına büyük önem arz eden ve resmi hesapta da çok güzel yorumlar alan video, DJI’ın da dediği gibi Türkiye’nin güzelliklerini gözler önüne seriyor. Bu video üst seviye işler için binlerce dolarlık ekipmana gerek olmadığını gösteren güzel içerikler arasına yerleşiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI, Türkiye pazarında geniş bir kitleye ulaşıyor

Firmanın burada özellikle kompakt drone modelleri ciddi satış rakamlarına ulaşıyor. Yukarıdaki videonun yıldızı olan Osmo Action ise genel olarak çok fazla ses getirmiyor. Çünkü GoPro başta olmak üzere artık aksiyon kameralarına eskisi kadar talep bulunmuyor. Kişiler bunlar yerine daha iyi vLog çekimler için Osmo Pocket gibi hazır ürünlere yöneliyor.

İLGİLİ HABERLER