reklamı kapat

POPÜLER

DJI

DJI Osmo Action’ın Türkiye fiyatı belli oldu

DJI‘ın merakla beklenen ilk aksiyon kamerası DJI Osmo Action dün kamuoyuna duyurulmuştu. Yurt dışı fiyatı 349 dolar olacağı açıklanan kameranın Türkiye fiyatı da netlik kazandı.

Hero 7 Black modeline rakip olarak geliştirilen Osmo Action‘ın hem ön hem de arka tarafında LCD ekran yer alıyor. Öndeki keskin renkli ekran sayesinde öz çekimlerde kolayca kamera açısını ayarlamak ve çekim modlarını seçmek mümkün. Arkadaki Crystal-clear, hyper-responsive ekran sayesinde çekimleri güneş ışığı altında da rahatlıkla görüntülemek mümkün.

1/2.3 inç boyutunda sensörün tercih edildiği kamera saniyede 60 kare 4K video kaydına destek veriyor. 12 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar da çekebilen kamerada elektronik görüntü sabitleme sistemi mevcut. Bu teknoloji oluşabilecek sarsıntıları en aza indiriyor. RockSteady Stabilizasyon, EIS ile kompleks algoritmaları birleştirerek kullanıcılara stabil ve sabit görüntüler vadediyor. HDR video kaydı moduna da sahip olan cihaz karanlık ve aydınlık alanlar arasındaki renk geçişlerinin kaybolmamasını sağlıyor. Tek bir buton ile modlar arasında geçebilen DJI Osmo Action, 8 kat yavaş çekim ile aksiyon anlarını daha etkileyici hale getirebiliyor. 136 gram ağırlığındaki cihaz saniyede 240 kare Full HD video da kaydedebiliyor. Beklendiği üzere zorlu şartlara da dayanıklı olan makine su altında da aktif olarak kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Osmo Action Türkiye fiyatı ne kadar?

Ön siparişle satışa sunulan DJI Osmo Action’ın Türkiye fiyatı ise 2.799 TL. Aksiyon kameranın Türkiye’de ne zaman piyasaya sunulacağı ise henüz bilinmiyor. DJI Osmo Action’ın performansını merak ediyor ve ofisimize gelmesi durumunda detaylı olarak mercek altına alacağımızı söyleyelim.

İlgili video

DJI Osmo Action’ın tanıtım videosu