reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 ailesinden etkileyici tasarım detayı

Samsung Galaxy Note 10 ailesi, akıllı telefon dünyasındaki yeni tasarım trendine geçiş yapıyor. Ailede dikkat çekici bir renk seçeneği yer alıyor.

Artık biliyorsunuz 4G ve 5G destekli standart Galaxy Note 10 ile 4G ve 5G destekli Galaxy Note 10 Pro modelleri yolda bulunuyor. Dün hatırlarsınız bu modellerin kırmızı, siyah, gümüş, beyaz ve pembe renk seçenekleri ile geleceği söylenmişti. Ancak sunulan seçenekler bunlar ile sınırlı olmayacak. Samsung’a yakın en sağlam kaynaklardan Ice Universe, ailede bir geçişli renk seçeneği olacağını da açıklıyor. Gümüş ile mavi arasında geçiş sunacak bu renk, daha şimdiden Note 10 serisinin en çok dikkat çeken gövde rengi olacak gibi görünüyor. Biliyorsunuz son dönemde geçişli gövde rengi oldukça popüler durumda. Bunu “yeni neslin” çok sevdiği furyayı Note 10 serisinde de değerlendirmek isteyen Samsung, bakıldığı zaman oldukça mantıklı bir adım atıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 ailesi hakkındaki teknik detaylar ise şöyle

Henüz yeni detaylar kazanmayan elimizde detaylara göre normal modelde 6,28 inç, Pro modelde ise 6,75 inç bir ekran yer alıyor. Yüksek çözünürlüklü bu AMOLED ekranlar, 19:9 en boy oranıyla kesin olarak birer ekran deliği barındırıyor. Bu ekran deliklerinde  tahmin edebileceğiniz üzere modellerin ön kameraları yer alıyor. Normal Galaxy Note 10 modelinde bir adet, Pro’da ise iki adet ekran entegre ön kamera karşımıza çıkacak deniyor. Güçlerini satıldıkları yere göre Snapdragon 855 ya da Exynos 9825 işlemciden alacak telefonlar, butonsuz yapıya sahip bir tasarımını benimseyecekler. Bunun yerine dokunmatik yüzeyler kullanılacak.

İlginizi Çekebilir

DJI’ın ilk aksiyon kamerası