reklamı kapat

POPÜLER

DJI Osmo Action
DJI Osmo Action
DJI Osmo Action
DJI Osmo Action

DJI Osmo Action kullanıcılarına sevindirici haber

DJI Osmo Action kullanıcıları uzun zamandır bekledikleri güncellemeye nihayet kavuşuyor. Aksiyon kamerasına gelen güncellemeyle birlikte kullanıcılar artık kameralarını kullanarak canlı yayınlar gerçekleştirebiliyor.

720p çözünürlüğünde canlı yayınlar yapmaya imkan tanıyan kamerada bu özelliğin kullanılabilmesi için pek tabii DJI Mimo uygulamasının mobil cihazlara yüklenmesi gerekiyor.

DJI Osmo Action kamerayla Facebook ve YouTube’dan nasıl canlı yayın yapılır?

1. Osmo Action’ı DJI Mimo uygulamasına bağlayın ve ekranı kaydırarak canlı yayın özelliğini aktifleştirin.
2. Hangi platformdan canlı yayın yapacağınızı seçin. Facebook ve YouTube’da ilk kez oturum açtığınızda, bu işlemi onaylamanız isteniyor
3. Canlı akış adınızı, çözünürlüğünüzü, bit hızınızı ve daha fazlasını içeren seçeneklere ayarlardan ulaşabilirsiniz. Canlı yayının kimlere ulaşılabilir olacağına ‘herkese açık/özel/liste dışındakilerle paylaşma’ seçeneklerinden birini seçerek karar verebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Osmo Action sunduğu özellikleriyle dikkat çekiyor

Osmo Action, GoPro’nun Hero serisi kameraları ile benzer bir gövde üzerine kuruluyor. Hem önünde hem de arkasında bir LCD ekran yer alan kamerada 1/2.3 inçlik sensör kullanılıyor. 4K 60 fps (100 Mbps) video kaydedebilen model, aynı zamanda 12 megapiksel fotoğraflar da çekebiliyor. Elektronik olarak görüntü sabitleme yapabilen Action, beklendiği üzere zorlu şartlara oldukça dayanıklı ve su altında da aktif olarak kullanılabiliyor.

İlgili video

Osmo Action tanıtım videosu