reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Tesla Cybertruck

Hazırlanan konsept

Bitcoin ve Tesla Roadster
Hazırlanan konsept

Hazırlanan konsept

Tesla Cybertruck “spor otomobil” formunda nasıl görünürdü?

Tesla Cybertruck tasarımıyla çok ses getiren bir elektrikli pickup oldu. Peki bu araç “spor otomobil” formunda nasıl görünürdü? İşte cevabı;

Advertisement

Tesla Cybertruck, sağlamlık odaklı gövdesiyle gerçekten sektöre alışılmışın dışında bir seçenek olarak dahil oldu. 2021 sonunda yollara çıkacak araç için birçok konsept çalışma yapılıyor. Bunlardan bazılarına buradan ve buradan ulaşabilirsiniz. Yeni çalışma ise aracın tasarımı çizgisini bir spor otomobil formunda birleştiriyor. Açıkçası biz Cybertruck‘ın tasarımı çok beğenmedik. Hazırlanan bu spor otomobil ise açık konuşmak gerekirse hiç fena durmuyor. Aşırı köşeli çizgilere sahip bir Lamborghini izlenimi oluşturan bu konsept, çatlak camlarıyla Cybertruck‘ın lansmanına da yüz güldüren bir gönderme yapıyor. Bu konseptin özellikle ön kısmı gerçekten dikkat çekici duruyor.

Hazırlanan konsept

Hazırlanan konsept

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özel Tesla Cybertruck çalışması ile yeniden gündeme gelen gerçek Tesla Roadster neler sunuyor?

Araç 0’dan 100 km/s hıza sadece ama sadece 1,9 saniyede çıkabiliyor. Üç motor üzerine kurulan ve dört çeker olan araç, maksimum 400 km/s hız yapabiliyor ve tam 1.000 km menzil sunuyor. 200 kWh bataryaya sahip olduğu belirtilen elektrikli otomobil, sunduğu 10.000 Nm tork değeriyle nefesleri kesiyor. 2020 yılından sonra 250 bin dolara satılacak araç, şimdiden birçok kişi tarafından satın alınmış durumda.

İlginizi Çekebilir

Tamamen elektrikli SUV Ford Mustang Mach E