reklamı kapat

POPÜLER

avengers infinity war

Avengers Infinity War’un yıldızından şaşırtan MCU sorusu

Avengers Infinity War dahil toplamda 20 filmle karşımıza çıkan Marvel devasa bir sinematik dünya yaratmayı başardı. Bu dünyaya da Marvel Sinematik Evreni veya kısaca MCU deniyor. Ancak görünen o ki bundan habersiz Marvel yıldızları var.

Son zamanlarda adının James Bond ile anılmasına şahit olduğumuz Idris Elba uzun zamandır Marvel Sinematik Evreni’nin bir parçası. Onu şimdiye kadarki tüm Thor filmlerinde Heimdall rolünde gördük. Son olarak da Avengers Infinity War sayesinde daha geniş bir dünyaya adım attı. Marvel sevenler Heimdall’ın geleceğini merak ederken Idris Elba herkesi şaşırtan bir soruya imza attı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tecrübeli oyuncu şimdilerde yönetmenliğini üstlendiği Yardie filminin tanıtım çalışmalarını yürütüyor. Kamera arkasına geçmesiyle de büyük dikkat çekiyor. Bu süreçte yapılan röportajlardan birinde konu dönüp dolaşıp Marvel Sinematik Evreni’ne geldi. Muhabir ünlü oyuncuya MCU hakkında bir soru yöneltti fakat Idris Elba’nın şaşkın bakışlarıyla karşılaştı. Elba’nın “MCU ne demek?” diye sormasıyla herkes şaşkına döndü. Oyuncu daha sonra Manchester United‘tan bahsedildiğini sandığını, MCU kısaltmasını daha önce hiç duymadığını ifade etti. Onun bir parçası olduğu dünyadan bu denli kopuk olması ise şaşkınlık yarattı. Bahsi geçen anları haberimizin girişindeki videonun 2. dakika 17. saniyesinde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları