reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch

Apple Watch Series 4’ün ekranı hakkında güzel gelişme

Apple’ın 12 Eylül’de gerçekleştireceği etkinliği açıklamasının ardından iPhone XS ve Apple Watch Series 4 ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

Tanıtım tarihine az bir süre kala Apple Watch Series 4 ile ilgili yeni bir iddia ortaya çıktı. En son paylaşılan watchOS 5 beta’ya göre 42 mm’lik model 384 x 480 piksel çözünürlüğe sahip olacak. Watch Series 3’te ekran çözünürlüğünün 312 x 390 piksel olduğunu belirtelim. Daha yüksek çözünürlük sayesinde Watch Series 4’ün uygulamaların çok daha detaylı içerikler göstereceğini söyleyebiliriz. Apple Watch Series 3’ten yüzde 15 daha büyük ekrana sahip olacağı belirtilen saatin çerçevesiz tasarımla kullanıcıların beğenisine sunulacağı belirtiliyor. Bir önceki modelle karşılaştırdığımızda daha başarılı bir tasarım anlayışına sahip olduğu görülen Apple Watch Series 4’ün daha gelişmiş işlemci sayesinde çok daha hızlı performans sergilemesi bekleniyor.

Digital Crown tuşunda da yeniliğin göze çarptığı saatte yeni saat arayüzlerinin ve yeni kayışların da geleğeceği konuşuluyor. LTE desteğinin ve pil ömrünün de artacağı akıllı saatte sağlık takibi konusunda da çeşitli geliştirmelerin yapılması bekleniyor. UV Indeksi özelliği sayesinde saatin güneş ışığından kullanıcıları koruyacağı da söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 4 ne zaman tanıtılacak?

Apple Watch Series 4, 12 Eylül’de düzenlenecek etkinlikte gün ışığına çıkacak. Akıllı saat ve iPhone XS serisi hakkındaki tüm detayları sizlere aktaracağız, takipte kalın.

İlginizi çekebilir

Apple Watch Series 3