reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 4

Huzurlarınızda çerçevesiz ekranlı Apple Watch Series 4

iPhone XS modellerinin görselinin internete düşmesinin ardından şimdi de Apple Watch Series 4’ün görseli de yayınlandı. 9to5Mac tarafından paylaşılan görsele bakıldığında akıllı saatin mevcut modelden daha büyük ekrana sahip olduğu görülüyor.

Apple Watch Series 3’ten yüzde 15 daha büyük ekrana sahip olacağı belirtilen saatin çerçevesiz tasarımla kullanıcıların beğenisine sunulacağı belirtiliyor. Bir önceki modelle karşılaştırdığımızda daha başarılı bir tasarım anlayışına sahip olduğu görülen Apple Watch Series 4’ün daha gelişmiş işlemci sayesinde çok daha hızlı performans sergilemesi bekleniyor. Digital Crown tuşunda da yeniliğin göze çarptığı saatte yeni saat arayüzlerinin ve yeni kayışların da geleğeceği konuşuluyor. LTE desteğinin ve pil ömrünün de artacağı akıllı saatte sağlık takibi konusunda da çeşitli geliştirmelerin yapılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 4’ün fiyatı ne olacak?

Apple Watch Series 4’ün satış fiyatıyla ilgili herhangi bir dedikodu ortaya çıkmasa da kaynaklar saatin 329 dolardan başlayan fiyatla satışa sunulacağını iddia ediyor.

İlgili Video

Apple Watch Series 3