reklamı kapat

POPÜLER

Sony Projektör
Sony Projektör

Sony’den oyuncuları da hedef alan üç yeni 4K projektör

Genel olarak oyun için projektörler tercih edilmiyor. Ancak Sony bunu değiştirmeye kararlı görünüyor. IFA 2018‘e üç yeni 4k projektör getiren firma, modelleriyle oldukça iddialı duruyor.

Sony‘nin IFA 2018‘de tanıttığı yeni projektörleri VPL-VW870ES, VPL-VW570ES ve VPL-VW270ES model isimlerine sahip. Ortak olarak 4K 60 fps destekli projektörler, 10 bit renk derinliğine ve HDR desteklerine sahip. Gecikme gideren özel bir teknoloji ile oyunlar için ideal olduğu belirtilen modeller, yeni 4K “Motionflow” teknolojisiyle beraber geliyor. Baktığımız zaman serinin en üstünde VPL-VW870ES yer alıyor. Lazer projektör 2.200 lümen parlaklık sunabiliyor. 18 elementli ARC-F lens sistemiyle keskin görüntü verebilen model, özel bir teknoloji ile yüksek kontrast değerlerine ulaşabiliyor. Bu üst seviye projektörün satış fiyatı henüz açıklanmıyor. Daha altta yer alan VPL-VW570ES ve VPL-VW270ES ise 5 bin ile 4 bin euro fiyat etiketlerine sahip. Bu versiyonlar 1.800 ve 1.500 lümen parlaklık sunabiliyor. Bu açıdan diğer modelin gerisinde kalan projektörler, son kullanıcıya daha çok hitap ediyor.

Sony Projektör

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony projektör konusunda tecrübeli bir isim

Siyah ve beyaz renkte gelen modellerin ekim ve kasım aylarında raflardaki yerini alacağı açıklanıyor. Dev ekranda 4k oyun keyfi için güzel duran modeller, bakalım bu konuda beklentileri tam olarak karşılayabilecek mi?

İlgili Video

Firmanın yeni fotoğraf makinesi modelleri