reklamı kapat

POPÜLER

Sony’den ev sineması keyfine özel üç yeni projektör

Teknolojinin her alanında karşımıza çıkan Sony, Berlin’de düzenlenen IFA kapsamında üç yeni ev sineması projektörünü tanıttı. Bu üç model farklı ihtiyaçları olan kullanıcılara hitap ediyor.

IFA 2017‘de tanıtılan bu yeni projektörler, sinema sevenlerin olağanüstü, gerçeğe yakın görüntüleri evde tecrübe etmesi için tasarlandı. Bunlardan ilki olağanüstü 4K HDR görüntüler üreten, kompakt tasarımlı birinci sınıf lazer ışık kaynaklı bir projektör olan VPL-VW760ES. Farklı türde içerikler izlemeye uygun, ayarlanabilir görüntü kalitesi işlevine sahip VPL-VW360ES ise çok yönlü bir deneyim sunuyor. Son olarak VPL-VW260ES hem uygun fiyatlı hem de sürükleyici ve otantik 4K HDR görüntüler sunmasıyla dikkat çekiyor.

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa Ürün Müdürü Thomas Issa yapılan tanıtımın ardından şöyle konuştu: “Bu modellerin hepsi, Sony’nin ‘gerçeğe en yakın’ görüntüleri müşterilerine sunma taahhüdü akılda tutularak tasarlandı. Uygun fiyatlı VPL-VW260ES’den birinci sınıf VPL-VW760ES’ye kadar, özelliklerle dolu 4K HDR projektörlerin üçü de nefes kesecek ölçüde gerçeğe yakın görüntü kalitesi sunar. Yani ister en yeni aksiyon filmleri ister spor etkinlikleri olsun, izleyiciler deneyimlerine kendilerini gerçekten kaptıracaklar.”

Çok yönlü bir tecrübe sunan VPL-VW360ES’nin satış fiyatı 11 bin dolar olarak belirlendi. Projektörler arasında en uygun fiyatlı olan VPL-VW260ES ise 8 bin dolardan alıcı bulacak.