reklamı kapat

POPÜLER

Sony VPL-VW300ES

Sony VPL-VW300ES projektör ile her eve 4K sinema deneyimi

Sony, IFA Fuarı’nda sergilediği yeni 4K VPL-VW300ES‘i duyurarak ev sineması projektörü yelpazesini genişletti. Full HD’den dört kat yüksek çözünürlük sunan ödüllü VPL-VW1100ES ve VPL-VW500ES modellerinden sonra, VPL-VW300ES ev sinema deneyimini bir adım öteye taşıyor.

VPL-VW300ES, derin kontrast ve hızlı hareket özelliklerinden ödün vermeden yüksek çözünürlüklü görüntüler elde etmek için Sony’nin 4K SXRDTM panel teknolojisini kullanıyor. Sony’ye özel TRILUMINOS teknolojisi ve projektörün 1500 lümen parlaklığı, daha canlı tonlar ve daha geniş renk aralığı sağlıyor. HDMI 2.0 ve HDCP 2.2 bağlantılarını destekleyen VPL-VW300ES, kullanıcıların güncel 4K içerik hizmetlerinden yararlanmasına imkan tanıyor.

VPL-VW300ES’in kompakt tasarımı, projektörün ön hava girişli soğutma sistemi sayesinde daha fazla kurulum esnekliği sağlayarak çok çeşitli kurulum fırsatlarına imkan tanıyor. Geniş kaydırma aralığına sahip 2,06 yakınlaştırmalı motorlu lens kullanan projektör, tavana montaj için ekstra platform uzantısına gereksinim duymuyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Sony VPL-VW300ES projektör ile her eve 4K sinema deneyimi” için bir cevap

  1. schizophrenia dedi ki:

    7k eu avrupa fiyatına bakınca türkiye satış fiyatı 25000tl civarında olacaktır diye tahmin ediyorum. giriş seviyesi bir ürün olduğu da düşünüldüğünde bir süre daha 4k projektörlerin her eve 4k deneyimi sunması zor görünüyor. 4k projektör fiyatlarının kırılmasına oldukça uzun bir zaman var gibi.