reklamı kapat

POPÜLER

Sony VPL-VW1025ES

Fiyatıyla dudak uçuklatan 4K çözünürlüklü projektör: Sony VPL-VW1025ES

Sony, ev sinema sistemi kapsamında iki yeni projektörünü tanıttı. Sony VPL-VW325ES ve VPL-VW1025ES modelleri olarak adlandırılan projektörler gerçek 4K çözünürlüğüne sahip.

Sony’nin televizyonlarında da karşımıza çıkan X1 işlemcisi projektörlerde de yer alıyor. Dinamik HDR iyileştirmesi özelliğine de destek veren projektörler üst düzey görüntü kalitesi vadediyor. Her iki model de 4.096 x 2.160 piksel çözünürlük değeri sunuyor. Tepki hızı konusunda da iyileştirmeye sahip olan projektörler görüntü kalitesine önem veren kullanıcıları pişman etmeyeceğe benziyor. Her iki model de Full HD ve 2K çözünürlükteki görüntüleri 4K çözünürlüğe yükseltebiliyor. Bununla birlikte, iki model arasında hem ışık kaynağı hem de kullanılan lensler dahil olmak üzere bazı farklılıklar bulunuyor. VPL-VW325ES modeli. 1.500 lümen parlaklık, VPL-VW1025ES modeli ise 2.200 lümen parlaklık değeri sunuyor. Sony, üst modelde All-Range Crisp Focus (ARC-F) adı verilen bir özellik de yer alıyor. Bu özellik sayesinde model daha iyi görüntü kalitesi vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony imzalı projektörlerin satış fiyatları ne kadar?

VPL-VW1025ES projektör yurt dışında yaklaşık 40 bin dolardan, VPL-VW325ES ise 5.499 dolardan satışa sunulacak. Şu an ön siparişe açılan projektörlerin yakında yurt dışıda satışa sunulması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni kablosuz kulaklık modeli