reklamı kapat

POPÜLER

TOGG

TOGG, C-SUV modeliyle bir ilke imza atıyor

TOGG, 2022 yılı son çeyreğinde ilk seri versiyonunu banttan indireceği C-SUV modeli ile iF Tasarım Ödülleri‘nde, Türkiye’den mobilite alanında ödül kazanan ilk marka oldu. TOGG tasarım ekibi, Pininfarina ve Murat Günak önderliğinden tasarlanan C-SUV, “Profesyonel Konsept” kategorisinde ödüle layık görüldü.

67 yıldır verilen iF Tasarım Ödülleri’nde bu yıl 52 ülkeden 10 bine yakın ürün ve proje yarıştı. 21 ülkeden 98 bağımsız jüri üyesi, dünyanın en iyi tasarımlarını belirlemek için kapsamlı bir değerlendirme yaptı. TOGG, mobilite alanında iF Tasarım Ödülü’nü alan ilk Türk markası oldu.

TOGG konu hakkında açıklamada bulundu

TOGG CEO’su M. Gürcan Karakaş, iF Design Award’da ödüle layık görülmekten gurur duyduklarını belirterek, “Tasarım hedeflerimizi ve aracımızın teknik tanımını kullanıcı içgörülerinden yola çıkarak gerçekleştirdik. Hem başlangıçta yerli ve yabancı 18 olan tasarım evi sayısının 3’e indirilmesinde hem nihai tasarım temasının oluşumunda hem de bu temayı 3 boyutlu hale getiren Pininfarina’nın seçimi sürecinde, yakın zamanda Tasarım Lideri olarak ekibimize katılan, dünyaca ünlü tasarımcımız Murat Günak’tan destek aldık. Kültürümüzden ilham alarak geliştirdiğimiz ve şu ana kadar 27 AB ülkesi ile Çin, Japonya ve Rusya’da tescillediğimiz özgün tasarımımızın, böylesine nitelikli bir ödülle taçlandırılması bizleri daha iyisini yapmak konusunda yüreklendiriyor” dedi.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın

https://log-com-tr.cdn.vidyome.com/embed/r8KTqV74TPi.htm