reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 7
Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 konsepti gün ışığına çıktı

Apple Watch Series 7 modelinin konsept çalışması ortaya çıktı. Tasarımcı Wilson Nicklaus tarafından hazırlanan saat düz kenarlı tasarımıyla dikkat çekiyor.

iPhone ve iPad‘lerde başlayan düz tasarım çizgisi konsept saat modelinde de karşımıza çıkıyor. Metal bir kasaya sahip olduğu görülen saatin ekranında ve boyutunda herhangi bir değişiklik göze çarpmıyor. Tasarımına bakıldığında iPhone 12 Pro‘ya benzeyen model Apple Watch tasarımını koruyor. Daha önce ortaya çıkan bilgilerde önümüzdeki yıl satışa sunulacak akıllı saatin yeni bir tasarımla geleceği ifade edilmişti. Daha uzun pil ömrüne sahip olmasını beklediğimiz saatin her modelde olduğu gibi daha güçlü bir performans sergileyeceği konuşuluyor. Daha ince ekran çerçeveleri sayesinde ekrana daha iyi odaklanmaya imkan tanıyacak modelin sağlık sektöründe de yenilikçi özelliklerin geleceği ifade ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 7 modelinde koronavirüsle ilgili de yenilikçi bir özellik gelebilir

Apple Watch Series 6’ta SpO2 özelliğini getiren şirketin yeni modelde panik atak takibi gibi özelliği kullanıcılara sunma ihtimali bulunuyor. Gelen son bilgilere göre yeni modelde koronavirüs salgınının da tespit edilebileceği söyleniyor. Pek tabii bu özelliğin olup olmayacağı henüz belli değil.

İlginizi Çekebilir

Formula 1’de yaşanan film sahnesi gibi kaza