reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Homecoming’in sonu ne anlama geliyor?

Başrolünde Tom Holland‘ın yer aldığı Spider-Man: Homecoming sonunda vizyona girdi ve gişede büyük bir ilgiyle karşılaştı. Hem bu başarı dolayısıyla hem de daha önceden yapılan açıklamalar sebebiyle biliyoruz ki Örümcek Adam’ın beyaz perde macerası devam edecek. Bu sebeple Spider-Man: Homecoming‘in sonu daha önemli bir hal alıyor. Peki ama Vulture’ın hapishane sahnesi tam olarak ne anlama geliyor?


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Spider-Man: Homecoming filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız detaylar izleme keyfinizi kaçırabilir.


Hatırlayacağınız üzere Spider-Man: Homecoming filminde iki bonus sahne yer alıyordu. Bunlardan ilkinde Michael Keaton‘ın hayat verdiği Adrian Toomes hapishanede görülüyordu. Onun eski ortaklarından biri olan Mac Gargan ona yaklaşıyor ve Spider-Man’in kimliğini soruyordu. Ancak Vulture hem kızının hem de kendisinin hayatını kurtaran Spider-Man’i ele vermiyordu. Fakat bu sahnenin dikkat çekici yanı Adrian Toomes değil, Mac Gargan.

Her ne kadar bu durum Spider-Man: Homecoming’de açık bir şekilde dile getirmese de Michael Mando aslında Scopion karakterine hayat veriyor. Örümcek Adam’ın uğraştığı kötülerden biri olan Scopion temelde bir akrebin güçlerine sahip. Stan Lee ve Steve Ditko’nun yarattığı bu karakterin Spider-Man: Homecoming 2’de yer alması bekleniyor. İlk filmde yaşananların ardından intikam peşine düşeceği düşünülüyor. Eğer her şey yolunda giderse Spider-Man: Homecoming 2’nin 5 Temmuz 2019‘da izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

YORUMLAR