reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Spider-Man: Homecoming’de Michelle karakterinin sırrı ortaya çıktı

Spider-Man: Homecoming‘in vizyona girmesiyle birlikte Zendaya‘nın aslında hangi karaktere hayat verdiği de ortaya çıkmış oldu. Bu gerçek kimi hayranları memnun ederken, kimilerini fazlasıyla hayal kırıklığına uğrattı.

Advertisement


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Spider-Man: Homecoming filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız detaylar izleme keyfinizi kaçırabilir.


Spider-Man: Homecoming’in tanıtım sürecinde kafalarda soru işareti oluşturan bir nokta vardı: Zendaya hangi karaktere hayat veriyor? Birçok kaynak ünlü ismin Mary Jane Watson olarak izleyici karşısına çıkacağını iddia ediyordu. Marvel ve Sony de bu iddiaları defalarca yalanladı. Onun kesinlikle MJ olmadığı, farklı bir karakteri canlandırdığı dile getirildi. Spider-Man: Homecoming’in gösterime başlamasıyla birlikte bizlere kısmen yalan söyledikleri ortaya çıktı.

Hatırlayacağınız üzere Spider-Man: Homecoming’in sonlarına doğru Liz okuldan ayrılıyor ve kulüp başkanı olarak Michelle seçiliyordu. Karakter tam bu noktada “Arkadaşlarım bana MJ der.” diyerek bombayı patlattı. Arkası gelmeyen inkarların ardından karakterin kısmen Mary Jane olduğunu anlamış olduk. Defalarca yalanlanmasına rağmen ortaya böyle bir sonuç çıkması ise izleyicilerin büyük hayal kırıklığı yaşamasına neden oldu.

Marvel’ın başındaki Kevin Feige ise karakterin kesinlikle Mary Jane olmadığını ancak MJ kısaltmasıyla izleyicilere vaadde bulunduklarını dile getirdi. Kısacası tamamen farklı bir karakter göreceğiz fakat MJ kısaltması bizlere Michelle ve Peter arasında farklı şeylerin yaşanabileceğini gösterecek. Bu açıklamalar hayranların tepkisini değiştirebilecek mi? Doğrusu pek sanmıyoruz.