reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Homecoming’in ilk fragmanı gün yüzüne çıktı [Video]

Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olan Spider-Man‘in merakla beklenen solo filmi Homecoming için ilk tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Captain America: Civil War vesilesiyle tanıştığımız yeni Örümcek Adam şimdi New York‘ta karşımıza çıkıyor. Peter Parker, Avengers ile yaşadığı maceranın ardından halası May ile normal yaşamına geri dönüyor. Tony Stark olanların ardından Peter’a göz kulak olmaya başlıyor. Genç adam okul ile kahramanlık arasındaki rutinine geri dönmek istese de işler umduğu gibi ilerlemiyor. Kendisinin sadece bir çocuk olmadığını kanıtlamaya çalışırken Vulture isminde yeni bir kötü ortaya çıkıyor. Bu adamın planları Peter‘ın değer verdiği her şeyi tehlikeye atmaya başlıyor.

Tom Holland, Spider-Man rolüyle beyaz perdeye geri dönüyor. Ona ilk filminde Michael Keaton, Zendaya, Marisa Tomei, Donald Glover, Jon Favreau ve Robert Downey Jr. eşlik ediyor.

Yönetmenliğini John Watts‘ın üstlendiği Spider-Man: Homecoming, 7 Temmuz 2017‘de vizyona girecek. Paylaşılan ilk fragmanı haberimizin başında, uluslararası tanıtımı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.