reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Homecoming’i izleyemeden ikinci filmin vizyon tarihi belli oldu

Spider-Man: Homecoming’in ilk fragmanını daha yeni seyretmişken serinin ikinci filmiyle ne zaman izleyici karşısına çıkacağı açıklandı.

Bu yapımda okul ile kahramanlığı dengelemeye çalışan Peter Parker hayatına alıştığı şekilde devam etmeyi amaçlıyor. Ancak Civil War’un ardından Tony Stark ona akıl hocalığı yapmaya başlıyor. Derslerine odaklanmasını ve kahraman olma işini biraz kenara itmesini tavsiye ediyor. Peter bir çocuk olmadığını kanıtlamak isterken Vulture isminde yeni bir kötü ortaya çıkıyor. Bu adamın planları Peter‘ın değer verdiği her şeyi tehlikeye atmaya başlıyor.

İlk Örümcek Adam filmi John Watts‘ın yönetmenliğinde gelecek sene vizyona girecek. Böylece Captain America: Civil War ile tanıştığımız kahramanımız kendi hikayesine kavuşacak. Başrolde Tom Holland yer alırken ona Michael Keaton, Zendaya, Marisa Tomei, Donald Glover, Jon Favreau ve Robert Downey Jr. gibi isimler eşlik edecek.

Spider-Man: Homecoming’i 7 Temmuz 2017‘den itibaren izleyebileceğiz. Yapılan son açıklamaya göre serinin ikinci filmi ise 5 Temmuz 2019‘da izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu yapımda Tom Holland dışında kimlerin rol alacağı ise henüz bilinmiyor.