reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Homecoming’in yeni posterleri Avengers’a selam veriyor

27 Mart 2017

Yakında Spider-Man: Homecoming filminde izleyici karşısına çıkacak olan Örümcek Adam’ın yer aldığı yeni posterler paylaşıldı. Bu posterlerde fonda yer alan Avengers Tower özellikle dikkat çekiyor. Kahramanımızın artık Marvel Sinematik Evreni’nin bir parçası olduğuna işaret ediliyor.

Maceralarını şimdiye kadar defalarca izlediğimiz Örümcek Adam ile Captain America: Civil War filminde yeniden tanıştık. Sinemada görmeye alıştığımızdan daha genç olan kahramanımız bu sefer Iron Man‘in yardımını alıyor. Spider-Man: Homecoming için paylaşılan özete bakılırsa Peter Parker, Civil War serüveninden sonra normal hayatına dönmeye çabalıyor. May halasına bir şey çaktırmazken, bir yandan okul bir yandan süper kahramanlık ile uğraşıyor. Her ikisi arasında bir denge tutturmaya çabalıyor. Bu süreçte Tony Stark da bu genç adama göz kulak olmaya çalışıyor. Peter sadece bir çocuk olmadığını kanıtlamak isterken Vulture isminde yeni bir kötü ortaya çıkıyor. Bu adamın planları Peter‘ın değer verdiği her şeyi tehlikeye atmaya başlıyor.

Yeni Örümcek Adam’a Tom Holland hayat vermeyi sürdürüyor. Ona bu solo macerasında Michael Keaton, Zendaya, Marisa Tomei, Donald Glover, Jon Favreau ve Robert Downey Jr. gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Yönetmenliğini John Watts‘ın üstlendiği Spider-Man: Homecoming, 7 Temmuz‘da vizyona girecek. Paylaşılan üç yeni posteri haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR
2019 BMW Z4