reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Homecoming’den paylaşılan ilk sahnede büyük sır ortaya çıkıyor [Video]

Tom Holland’ın hayat verdiği Örümcek Adam’ın hikayesini beyaz perdeye taşıyan Spider-Man: Homecoming‘den ilk sahne gün yüzüne çıktı.

Bildiğiniz gibi uzun zamandır Marvel dünyasından kopuk olan Örümcek Adam, Captain America: Civil War ile bu dünyaya dahil edildi. Tom Holland’ın hayat verdiği kahramanımız sahneleri az olmasına rağmen çok sevildi. Şimdi Avengers ile yaşadığı maceradan sonra Örümcek Adam yeniden kendi filmine kavuşuyor. Tüm yaşananların ardından Tony Stark‘ın geliştirdiği yeni kostümüyle gerçek bir kahraman olduğunu kanıtlamaya çabalıyor. Bu sırada ortaya çıkan Vulture işleri karıştırıyor. Herkes ondan bu meseleden uzak durmasını isterken, Peter üzerine düşeni yerine getirmeye çabalıyor.

Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği filmde ayrıca Michael Keaton, Zendaya, Marisa Tomei, Donald Glover, Jon Favreau ve Robert Downey Jr. gibi isimler rol alıyor.

Paylaşılan sahnede Peter‘ı odasına pencereden girerken görüyoruz. Sessiz bir şekilde odasının kapısını kapatıp, yakalanmamak için çaba harcıyor. Fakat o sırada arkadaşının arkasında olduğunu fark etmiyor. Ned şaşkınlıkla elindeki Death Star figürünü düşürüyor. Peter da mecburen gerçeği kabul etmek zorunda kalıyor.

Marvel ve Sony ortaklığında sinemaya taşınan Spider-Man: Homecoming, 7 Temmuz‘da vizyona girecek. Filmden paylaşılan ilk sahneyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz.