reklamı kapat

POPÜLER

Stephen King’in efsane eseri IT için yeni fragman paylaşıldı [Video]

Ünlü yazar Stephen King‘in sevilen romanı IT geçtiğimiz ay gün yüzüne çıkan fragmanıyla büyük heyecan uyandırmıştı. Bu filmden yeni görüntüler MTV Sinema ve Televizyon Ödülleri dolayısıyla paylaşıldı.

Stephen King’in en bilinen işlerinden biri olan IT, Derry Maine‘de geçiyor. Kanalizasyon hattında yaşayan ve 27 senede bir uyanarak kasaba halkına korku dolu günler yaşatan Pennywise uzun bir aranın ardından yeniden ortaya çıkıyor. Her zaman olduğu gibi kasabada yaşayan çocukları hedef alıyor. IT’in hikayesi 1957 senesinde başlıyor. Kasabada çocuklar birer birer kayıplara karışmaya başlıyor. Kasaba halkı korku dolu günler yaşarken ufak bir erkek çocuğu olan Georgie de ortadan kayboluyor. Kardeşi ve onun arkadaşları bu durumu araştırmaya karar veriyor. Kendilerine Kaybedenler Kulübü (Losers Club) ismini koyan bu grup korkmalarına rağmen katili bulmak ve ortadan kaldırmak için harekete geçiyor. Böylece büyük gizem çözülmeye başlıyor.

İkonik karakterler arasında yer alan Pennywise’a Hemlock Grove ile tanınan Bill Skarsgard hayat veriyor. Ona Finn Wolfhard, Jaeden Lieberher, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs ve Jeremy Ray Taylor gibi isimler eşlik ediyor.

Seyircilerin palyaço fobisini körükleyecek olan IT filminin 8 Eylül‘de vizyona girmesi bekleniyor. Yayınlanan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR