reklamı kapat

POPÜLER

Castle Rock

Stephen King ve J.J. Abrams ortaklığındaki Castle Rock’tan ilk tanıtım [Video]

Stephen King‘in başarılı eserleri birer birer televizyona uyarlanmaya devam ediyor. Son olarak Castle Rock izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını J.J. Abrams‘ın üstlendiği diziden ilk tanıtım gün yüzüne çıktı.

Amerika’da hizmet veren internet platformu Hulu tarafından televizyona uyarlanan Castle Rock, Stephen King’in eserlerini bir araya getiren bir hikaye olmasıyla tanınıyor. King‘in dünyasına geniş bir açıdan bakıyor. Paylaşılan tanıtımda ise her şey gizemli bir karakterin etrafında şekilleniyor gibi görünüyor. Hapishanede orada tutulduğuna dair hiçbir kanıt bulunamayan bir adam ortaya çıkıyor. Onun uzun zamandır orada olduğu tahmin edilse de, kimliği veya suçuna dair hiçbir bilgi yok. Herkes bu gizemli olayı çözmeye çalışırken sarf edilen sözler oldukça dikkat çekici. Biri “Sonunda başladı mı?” diye sorarken bir başkası “Şimdiye kadar şeytanın sadece bir metafor olduğunu zannetmiştim” diyor. Tüm bu cümlelerin gizemli karakterle bağlantısı olduğunu tahmin etmek hiç zor değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Castle Rock’ın ilk tanıtımında bizlere Ricky Nelson’ın Lonesome Town parçası eşlik ediyor. Başrolde ise Bill Skarsgard yer alıyor. Gizemli karaktere hayat veren oyuncuyu son olarak bir başka Stephen King uyarlaması olan IT’de Pennywise rolünde görmüştük. Castle Rock’ın ilk sezonu 25 Temmuz‘da Hulu’da olacak. Paylaşılan tanıtımı ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.