reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Homecoming’in yeni fragmanında tanıdık yüzler sürpriz yapıyor [Video]

Tom Holland’ın başrolünde yer aldığı ve bizleri farklı bir Örümcek Adam’la tanıştıracak olan Spider-Man: Homecoming filminden yeni bir fragman izleyicilerle paylaşıldı. Üstelik bu tanıtım Avengers ekibinden tanıdık yüzlere yer vererek dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Şimdiye kadar iki farklı oyuncunun hayat verdiği Spider-Man, Captain America: Civil War ile Marvel’ın yarattığı fantastik dünyaya dahil edildi. Filmin keyifli yanlarından birini oluşturan kahramanımız şimdi kendi macerasıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Avengers ile yaşadığı maceradan sonra Peter Parker’ın eski hayatına geri dönme sürecinde ona Tony Stark yardımcı oluyor. Yeni kostüm ve tehlikeler derken bir yandan kahramanlık yapıp bir yandan ödevleri yetiştirmek pek de kolay olmuyor. Peter Parker sadece bir çocuk olmadığını, Avengers’ın bir üyesi olacağını kanıtlamak istiyor. Bu sırada ortaya çıkan Vulture işleri karıştırıyor. Herkes ondan bu meseleden uzak durmasını isterken, Peter üzerine düşeni yerine getirmeye çabalıyor.

Bildiğiniz gibi Örümcek Adam rolünü genç oyuncu Tom Holland devraldı. Bu yeni solo filmde ona Michael Keaton, Zendaya, Marisa Tomei, Donald Glover, Jon Favreau ve Robert Downey Jr. gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Heyecan uyandırmayı başaran Spider-Man: Homecoming, 7 Temmuz‘da vizyona girecek. Paylaşılan yeni fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR