reklamı kapat

POPÜLER

Hafta sonu ne izlesek: Spider-Man: Homecoming

Yediden yetmişe herkesin sevdiği, mahallenin dost canlısı kahramanı olarak tanınan Örümcek Adam beyaz perdeye geri dönüyor. Üstelik bu sefer bir Marvel filmiyle karşımıza çıkıyor. Biz de Spider-Man: Homecoming‘i hafta sonu ne izlesek köşemizde ele alıyoruz.

Türkçe ismi Örümcek Adam: Eve Dönüş olan filmin yönetmenliğini Jon Watts üstleniyor. Başrolde Captain America: Civil War ile tanıdığımız Tom Holland yer alıyor. Ona Michael Keaton, Zendaya, Marisa Tomei, Donald Glover, Jon Favreau ve Robert Downey Jr. gibi isimlerden oluşan geniş bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Iron Man’in Akıl Hocalığıyla Yeni Örümcek Adam

Spider-Man: Homecoming, Captain America: Civil War’dan sonrasını konu ediyor. Kahramalar arasında yaşanan “iç savaşa” şahit olan Peter Parker normal hayatına geri dönmeye çabalıyor. Ancak bir yandan kahramanlık yapıp diğer yandan okulu idare etmek pek de kolay olmuyor. Bu arada akıl hocalığı rolüne soyunan Tony Stark özel bir kostüm tasarlıyor. Birçok yeteneğe sahip olan bu yeni kostüm kahramanımızı fazlasıyla heyecanlandırıyor. Peter çeşitli zorluklar yaşarken birilerinin Avengers’ın mücadelesinden sonra geride kalanları topladığını fark ediyor. Bu malzemelerle güçlü silahlar üretmeye başlıyorlar. Devamlı çocuk yerine koyulduğunu düşünen Peter bunu kendini kanıtlamak için bir fırsat olarak görüyor.

İzleyicilere keyifli dakikalar yaşatmayı vadeden Spider-Man: Homecoming filmi 7 Temmuz‘dan itibaren beyaz perdede olacak. Filmin Türkçe altyazılı fragmanını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO