reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Homecoming posterleriyle 80’lerin efsane filmlerini taklit ediyor!

Mahallemizin dost canlısı kahramanı Örümcek Adam beyaz perdeye geri döndü. Spider-Man: Homecoming geçtiğimiz hafta gösterime başlamasına rağmen tanıtım çalışmaları son bulmadı. Gişede fırtına gibi esip geçen Spider-Man için 80’li yılların klasik filmlerine benzeyen özel posterler hazırlandı.

Bildiğiniz üzere en sevilen süper kahramanlardan biri olan Örümcek Adam üçüncü kez beyaz perdeye aktarıldı. Başrolünü Tom Holland‘ın üstlendiği bu yapım Captain America: Civil War’dan sonrasını konu ediyor. Yaşanan her şeyden sonra Peter Parker’ın normal hayatına dönme çabalarını seyrediyoruz. Yeni bir kostüme kavuşan kahramanımız bir çocuk olmadığını ve Avengers üyesi olabileceğini kanıtlamaya çalışıyor. Avengers’ın mücadelelerinden kalanları toplayarak tehlikeli silahlar yapan Vulture ise herkes için büyük bir tehlike teşkil etmeye başlıyor. Böylece genç kahramanımızın zorlu mücadelesi başlıyor.

Avengers göndermeleri, aksiyon sahneleri ve keyifli havasıyla büyük beğeni toplayan Spider-Man: Homecoming şimdi de özel posterleriyle karşımıza çıkıyor. Birçok klasik yapıma gönderme yapan film bu sefer 80’ler modasına ayak uyduruyor. Hazırlanan posterlere baktığımızda The Breakfast Club, Ferris Bueller’s Day Off ve Taxi Driver gibi yapımları görüyoruz. Spider-Man: Homecoming için hazırlanan çalışmalar da orijinaline fazlasıyla uygun bir havaya sahip. Bahsi geçen bu posterleri haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.